تبلیغات
حکمت - ده راز درباره مردان
 
حکمت
جهان سر بسر حکمت و عبرت است.
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : سجاد ذالی
نویسندگان
نظرسنجی
نظرتان راجع به وبلاگ چیست؟

راز۱: مردان دوست دارند همیشه در ذهن همه یک قهرمان باشند. یک قهرمان بدون اشتباه. !!

پس بهتره اگه می خوایم در مورد اشتباهاتشون حرفی بزنیم در تنهایی و با احتیاط بگیم.


راز۲: در مورد اشتباهات مردا با اونا همدردی کنین نه سرزنش. چون مردا کلا در مواجهه با مشکلات ضعیف ترن و حتی ممکنه  مورد آسیب جسمی هم واقع بشن.


راز۳: مردها دوست دارن همیشه در ذهن شما باشن، که همه کارها را می تونن مثل یک مرد انجام بدن. پس بهتره  حتی اگه شده، به تظاهر نشون بدین که اونا هر کاری را بهتر انجام میدن. در این یه مورد تظاهر بهتر از ایمان قلبیه .


راز۴: کمتر غر بزنین. اصل مطلب و شکایتتون رو در چند جمله بگین اگه دوست داشت که ادامه بده خودش تمایل نشون می ده و الا بقیه حرفای شما رو مثل برنامه های رادیو فقط می شنوه و اصلا بهشون توجه نمیکنه. و این تجربه ای می شه تا دفعات بعد از ابتدای صحبت شما چنین حسی داشته باشه.


راز۵: هر کدوم از ما انسانها دوست داریم که اطرافیانمون به ما افتخار کنن. علی الخصوص همسرمون. پس به همسراتون افتخار کنین. پول و ثروت همه چیز نیست. اخلاق خوب و انسانیت و محبت و خیلی فاکتورای دیگه هست که باعث بشه ما به همدیگه افتخار کنیم.


راز۶: اگه در جمع دوستاتون هستین و این شمایین که جمع را در دست دارین اجازه بدین همسرتون هم گاهی فرد برتر جمع باشه و این شما هستین که باید همسرتون رو در جمع دوستانتون حل کنین و در بحث دخالتش بدین.


راز۷: مردا کسی را که "خیلی" دوست دارن نشون می دن که فقط " کمی" دوستش دارن. اینم خصلت مردای ایرانیه دیگه. مخصوصا در جمع انتظار نداشته باشین خیلی نشون بده که دوستتون داره. بیشتر از همه هم جلوی خانواده هاشون. البته به نظر من این اشتباهه.


راز۸: همه مردا  یه راه ورودی به قلبشون دارن و رمز عبور مردایی که ظاهر اخمو و خشن دارن ساده تره  و بعد از ورود می بینین که چقدر دنیای رئوف و مهربونی پشت چهره خشنشون داشتن.


راز۹: مردا کلا تصمیم گیرنده های خوبی نیستن و این مساله از ابتدا در ذهنشون قرار داده می شه. به همین علته که همیشه در مواجهه با شما طوری برخورد میکنن که انگار بیشتر می فهمن. این مساله حتی در مورد مادراشون هم نمود داره. اما اشکالی نداره و بهتره درمورد مسایل ساده و جزیی اجازه تصمیم اشتباه و غلط را به اونا بدین  این کار واسه تقویت اعتماد به نفسشون خوبه . البته نباید به اندازه ای باشه که در هیچ زمینه ای حاضر به قبول حرف شما نباشن و همیشه خودشونا  برتر و عاقلتر بدونن.


راز۱۰: خیلی از مسایلی که از نظر خانما یک امر معمولیه  از نظر آقایون یه رازه. پس بهتره که کلا در مورد مسایل زندگی زیاد با دیگران صحبت نکنین و اگه هم خواستین حرفی بزنین حواستون باشه که از رازهای همسرتون نباشه.صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
7cpovnu0353tpyojaidv.jpg