تبلیغات
حکمت - راز عالم خلسه
 
حکمت
جهان سر بسر حکمت و عبرت است.
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : سجاد ذالی
نویسندگان
نظرسنجی
نظرتان راجع به وبلاگ چیست؟راز عالم خلسه

خلسه عالمی است بین ماده و غیر ماده . پژوهشگران متافیزیك می گویند كه مغز انسان می تواند امواجی را از خود ساطع كند كه فعل و انفعالات داخل مغز را می توان از طریق آن فهمید . یا بعضی ها میتوانند امواج مغزی دیگران را از طریق فكر خود دریافت كرده و فكر آنان رابخوانند. برخی دیگر معتقدند كه چیزی به نام ماده سیال وجود دارد كه واسطه بین روح و جسم است ، در واقع از طریق آن ، روح به جسم دستور می دهد .

برای ورود به عالم خلسه شما نیاز به روش " تله پاتیك " دارید . این روش كارچندان پیچیده ای نیست و شما نیز با كمی تمركز می توانید به آن دست یابید .وقتی انسان می میرد و یا می خوابد در واقع روح او از بدن توسط خداوند وبدون اراده خارج می شود . البته در مورد خواب این خروج كامل نیست و بعدا دوباره روح هنگام بیداری بازگردانده می شود . در تله پاتی شما می توانیدبا اراده خود و بطور خود آگاه روح را تا حدی از قفس جسم جدا كنید وچیزهایی را ببینید كه در حالت عادی قادر نیستید ببینید.(پس باید نترس وشجاع باشید) . گام های ورود :

1- ابتدا باید خود را مجاب كنید كه چنین چیزی ممكن است (لا اقل به امتحانش می ارزد)

2-شما باید دارای تمركز فكری بالایی باشید كه لازمه آن عدم وابستگی به دنیاو ماده می باشد . بنابراین افراد نوجوان و كم سن و سال كه هنوز در بند دنیا و زیبایی های آن نیستند راحت تر می توانند این كار را انجام دهند .نكته : برای افزایش تمركز شما می توانید به مدت چند هفته هر روز سه بارتمرین زیر را انجام دهید . نفس عمیق بكشید و از عدد 50 تا 0 برعكس بشمارید، بدون اینكه تجدید نفس كنید . در هنگام شمردن سعی كنید به چیزی فكر نكنید.

3- در اول شب و در یك اتاق نسبتا تاریك كه دارای هوای نه گرم ونه سرد باشد روی یك بستر نرم دراز بكشید . در اتاق بغیر از شما كسی نباشدو تقریبا صداهای بیرون نیز مزاحم نباشد . در همان حالت خوابیده به یك نقطه سیاه روی سقف خیره شوید و سعی كنید پلك نزده و نگاهتان از آن نقطه منحرف نشود . در این لحظه سعی كنید به چیزی فكر نكنید . البته این كار كمی زمان بر خواهد بود و شرط موفقیت مداومت و عدم ناامیدی است . برای این كه مطمئن شوید كه در مسیر درستی هستید ، علایمی در طول مدت كار ظاهر می شوند .ابتدا شما در نوك انگشتان پا و دستها احساس بی حسی می كنید . در این حالت نگران نباشید زیرا آنها بطور خود آگاه در حال مردن هستند . و از كنترل روح شما خارج می شوند ولی بعدا برخواهند گشت . سپس این بی حسی و بی وزنی به جاهای دیگر بدن شما سرایت می كند . سپس چشمهای شما خسته می شوند و احساس می كنید پلكهایتان سنگین شده و شما تصاویر را مبهم می بینید . بعد ازمداومت و عدم ناامیدی شما پس از حدود ده دقیقه تا شاید بیش از یك ربع ساعت شما ناگهان احساس خواهید كرد كه تصاویری را می بینید كه متعلق به فضای موجود و اتاق نیست ؛ شما در حال ورود به عالم خلسه هستید . بعد از این قسمت را باید خودتان تعقیب كنید و من چیزی نمی توانم بگویم .(آن را كه خبرشد خبری باز نیامد !!)صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
7cpovnu0353tpyojaidv.jpg